Saras Super Spa

Grojo: 15,379 Kartus
Please login or register to add this game to favorite.
Pasidalink su draugais
Saras Super Spa: Sara & # 039; s atsižvelgiant lošti ir juda iš Vakarų į Las Vegas atidaryti naują Past. Padėti Sara pavyks su 8 visas naujas mini žaidimas gydymo kaip Akupunktūra, reflexology, ir purškimo tans, taip pat senas Favoritus pvz., apkarpymus, manikiūro ir veidui.
Kontrolė: This game is played with mouse only. Click and drag a client to place them at the proper station. After a client is seated, click on them to open up the mini-game, and follow the instructions in the mini-game to complete each treatment. Perform each task
Žaisti žaidimą: Mažas ekranas - Didelis ekranas - Žaisti žaidimą visame ekrane

 

Nauji žaidimai
Saras Super Spa yra flash ˛aidimų, kad jūs galite mėgautis žaisti internete nemokamai. Nepaisant to, kad Sara & # 039; s atsižvelgiant lošti ir juda iš Vakarų į Las Vegas atidaryti naują Past, jūs galite rasti nauji žaidimai žaidimai kiekvieną dieną. Jei jums patiko šį game, galima žaisti panašios į ne Gamelola.com Saras Super Spa. Įdėti jūsų mėgstamiausia žaidimai: Pridėti savo mėgstamus žaidimus į savo dienoraštį ar Facebook puslapyje ir gali žaisti savo svetainę!
Daugiau žaidimų