This page is also available in English

  • Click here to see this page in English

-> Spauskite čia Norėdami išlaikyti puslapis Lietuvių. [Neberodyti šio pranešimo]

Besmegenis beždžionių Rampage (Brainless Monkey Rampage)

Grojo: 6,865 Kartus
Please login or register to add this game to favorite.
Pasidalink su draugais
Besmegenis beždžionių Rampage: Jūs nedarbingumo ir pavargau matyti turistų visur? Žaisti kaip crazy Farrington, kuris iss, dingo bananų ir padėti jam decapitate viskas vietoje! Ar savo į Azijos, Kanados ir JAV, liudytojas, beždžiones auga!Užbaigti tikslus ir pirkti naują išpuolių, kad net daugiau viceral!
Kontrolė: http://www.gamelola.com/app/template/default//app/template/default/images/controls/icon_c_arrows.gifhttp://www.gamelola.com/app/template/default//app/template/default/images/controls/icon_c_space.gif
Žaisti žaidimą: Mažas ekranas - Didelis ekranas - Žaisti žaidimą visame ekrane

 

Nauji žaidimai
Besmegenis beždžionių Rampage yra flash ˛aidimų, kad jūs galite mėgautis žaisti internete nemokamai. Nepaisant to, kad Jūs nedarbingumo ir pavargau matyti turistų visur? Žaisti kaip crazy Farrington, kuris iss, dingo bananų ir padėti jam decapitate viskas vietoje! Ar savo į Azijos, Kanados ir JAV, liudytojas, beždžiones auga!Užbaigti tikslus ir pirkti naują išpuolių, kad net daugiau viceral!, jūs galite rasti nauji žaidimai žaidimai kiekvieną dieną. Jei jums patiko šį game, galima žaisti panašios į ne Gamelola.com Besmegenis beždžionių Rampage. Įdėti jūsų mėgstamiausia žaidimai: Pridėti savo mėgstamus žaidimus į savo dienoraštį ar Facebook puslapyje ir gali žaisti savo svetainę!
Daugiau žaidimų