Цікаво, ракета (Wonder Rocket)

Грав: 446 Times
Please login or register to add this game to favorite.
Поділитися з друзями
Цікаво, ракета: Цікаво, що його хотіли б їздити ракетний корабель і подивитися, що в магазині вище нашого світу і в обширності космічного простору, то є вибухових їздити з цей дивовижний Wonder ракета диск вашого ракети вище, як ви можете. Збирати монети, палива та ремонт комплекти для вас використовувати ваш корабель. Паливо для двигунів, ремонт комплекти для ремонту і монети для оновлення. Оновлення суден стабільності, крила, прискорювачі, палива, двигуни і доходів. Спробуйте ухилятися від перешкод на цьому шляху, а також, це ймовірно може пошкодити ваш корабель, як тільки ви натиснете тих великих і твердого ті якщо ви загрузнути з ним, так що будьте дуже обережні. Ви готові блокування і їздити добре, то Х`юстон, все готово для go удачі
Елементи керування: W or Up Arrow Key to use boosters, S or Down Arrow Key to cut off engines, A/D or to move your ships designated direction.
Грати в гру в: Невеликий екран - Великий екран - Гра в повноекранному режимі

 

Нові ігри
Цікаво, ракета є флеш-гра, що ви можете насолоджуватися, граючи онлайн безкоштовно. Незважаючи на що Цікаво, що його хотіли б їздити ракетний корабель і подивитися, що в магазині вище нашого світу і в обширності космічного простору, то є вибухових їздити з цей дивовижний Wonder ракета диск вашого ракети вище, як ви можете ви можете знайти нові відтворюються ігор, кожен день. Якщо вам сподобався цей game, аналогічні ігри можна грати до Цікаво, ракета на Gamelola.com. Вбудувати ваші улюблені ігри: Додати ваші улюблені ігри на вашому блозі або Facebook сторінку і може грати на вашому власному сайті!
Більше ігор