Дикий Захід боксерський турнір (Wild West Boxing Tournament)

Грав: 3,100 Times
Please login or register to add this game to favorite.
Поділитися з друзями
Дикий Захід боксерський турнір: Дикий Захід боксерський турнір є новий безкоштовно бойові ігри в Інтернеті. В цьому звикання боротьбі з гра грати роль Боксер, і ви повинні боротися з інші боксери. Ваша мета полягає в тому, виграти турнір з боксу Дикий Захід. Для того, щоб це зробити, вам потрібно бити трьох борців. Ви повинні перемогти кожного з них у трьох раундів, щоб перейти до наступного міста і боротися з наступного винищувач. Грати цю гру приголомшливе і спробувати стати переможцем цього задоволення турніру. Успіхів!
Елементи керування: To play this game use the Z key for left punch, use the X key for uppercut, use the C key for right punch and the space bar key for guard.
Грати в гру в: Невеликий екран - Великий екран - Гра в повноекранному режимі
Нові ігри
Дикий Захід боксерський турнір є флеш-гра, що ви можете насолоджуватися, граючи онлайн безкоштовно. Незважаючи на що Дикий Захід боксерський турнір є новий безкоштовно бойові ігри в Інтернеті ви можете знайти нові відтворюються ігор, кожен день. Якщо вам сподобався цей game, аналогічні ігри можна грати до Дикий Захід боксерський турнір на Gamelola.com. Вбудувати ваші улюблені ігри: Додати ваші улюблені ігри на вашому блозі або Facebook сторінку і може грати на вашому власному сайті!
Більше ігор