(Vegetable Island Escape)

Грав: 588 Times
Please login or register to add this game to favorite.
Поділитися з друзями
: Це 556th гра втечу з enagames.com. Історія цієї гри, щоб вийти з овочевий острів, де ви були замкнені. Припустимо, що одного разу ви пішли овочевий острів саду. Але, на жаль, ви повинні були замкнені всередині. Спробуйте знайти шлях до виходу і отримати уникнув найближчим часом. Натисніть на об'єкти для взаємодії з ними і вирішувати головоломки, простий. Грати enagames і отримуйте задоволення
Елементи керування: This is the 556th escape game from enagames.com. The story of this game is to escape from the vegetable island where you have been locked. Assume that one day you went to the vegetable island garden. But unfortunately you have been locked inside. Try to find the way to exit and get escaped soon. Click on the objects to interact with them and solve simple puzzles. Play enagames and have fun!
Грати в гру в: Невеликий екран - Великий екран - Гра в повноекранному режимі
Нові ігри
є флеш-гра, що ви можете насолоджуватися, граючи онлайн безкоштовно. Незважаючи на що Це 556th гра втечу з enagames ви можете знайти нові відтворюються ігор, кожен день. Якщо вам сподобався цей game, аналогічні ігри можна грати до на Gamelola.com. Вбудувати ваші улюблені ігри: Додати ваші улюблені ігри на вашому блозі або Facebook сторінку і може грати на вашому власному сайті!
Більше ігор