Екстремальний пінбол (Extreme Pinball)

Грав: 596 Times
Please login or register to add this game to favorite.
Поділитися з друзями
Екстремальний пінбол: Екстремальний пінбол це наступний рівень для любителів пінбол. Гра дає вам багато задоволення при youre намагається набрати максимальну кількість очок, натиснувши цільових областях. Не забудьте переглянути інструкції для докладна інформація з керування грою. Не можна грати добре, не знаючи, як переміщувати flappers. Як тільки ви отримали свою владу на елементи керування, ви будете любити екстремальних пінбол.
Елементи керування: Z key for left flipper, / key to right flipper, Space bar to tilt up, X key to tilt left, . to tilt right, Down arrow to use plunger and P to pause game.
Грати в гру в: Невеликий екран - Великий екран - Гра в повноекранному режимі
Нові ігри
Екстремальний пінбол є флеш-гра, що ви можете насолоджуватися, граючи онлайн безкоштовно. Незважаючи на що Екстремальний пінбол це наступний рівень для любителів пінбол ви можете знайти нові відтворюються ігор, кожен день. Якщо вам сподобався цей game, аналогічні ігри можна грати до Екстремальний пінбол на Gamelola.com. Вбудувати ваші улюблені ігри: Додати ваші улюблені ігри на вашому блозі або Facebook сторінку і може грати на вашому власному сайті!
Більше ігор