Втеча з природним будинок (Escape From Natural House)

Грав: 611 Times
Please login or register to add this game to favorite.
Поділитися з друзями
Втеча з природним будинок: Це 700 гра втечу з enagames.com. Історія цієї гри, щоб вийти з природним будинку. Припустимо, що одного разу ви застрягли всередині нормальний природний будинку. Ви повинні завершити головоломки, використовуючи сховані ключі і збирати деякі об'єкти, що зберігається там і зробити використовувати його. Натисніть на об'єкти для взаємодії з ними. Грати enagames і отримуйте задоволення
Елементи керування: This is the 700th escape game from enagames.com. The story of this game is to escape from the natural house. Assume that one day you are stuck inside the normal natural house. You have to complete the puzzles using hidden clues and collect some objects kept over there and make use of it. Click on the objects to interact with them. Play enagames and have fun!
Грати в гру в: Невеликий екран - Великий екран - Гра в повноекранному режимі
Нові ігри
Втеча з природним будинок є флеш-гра, що ви можете насолоджуватися, граючи онлайн безкоштовно. Незважаючи на що Це 700 гра втечу з enagames ви можете знайти нові відтворюються ігор, кожен день. Якщо вам сподобався цей game, аналогічні ігри можна грати до Втеча з природним будинок на Gamelola.com. Вбудувати ваші улюблені ігри: Додати ваші улюблені ігри на вашому блозі або Facebook сторінку і може грати на вашому власному сайті!
Більше ігор