تعجب موشک (Wonder Rocket)

بازی های برگزار شده: 391 بار
Please login or register to add this game to favorite.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تعجب موشک: آنچه تعجب می کنم آن دوست دارم سوار کشتی موشک و دیدن whats در فروشگاه بالا جهان ما و به وسعت فضای بیرونی پس باید انفجار با این درایو موشک تعجب شگفت انگیز سوار موشک خود را بالاتر از شما می توانید. جمع آوری سکه، سوخت و تعمیر کیت برای شما به استفاده از کشتی خود را. سوخت برای موتور تعمیر کیت تعمیر و سکه برای ارتقاء. ارتقاء داده شده خود را کشتی ثبات، بال، هیدرولیکی، سوخت، موتور و درآمد. سعی کنید به فرار از موانع در طول مسیر نیز، آن احتمالا کشتی خود را هنگامی که شما ضربه آن را بزرگتر و اگر شما با آن گرفتار آنهایی که جامد پس بسیار مراقب باشید آسیب برساند. شما آماده برای قفل و مشارکت خوب و سپس، هوستون، راه برای رفتن موفق باشید
کنترل: W or Up Arrow Key to use boosters, S or Down Arrow Key to cut off engines, A/D or to move your ships designated direction.
بازی بازی در: صفحه نمایش کوچک - صفحه نمایش بزرگ - بازی بازی در صفحه نمایش کامل
بازی جدید
تعجب موشک بازی فلش است که شما می توانید لذت بردن از بازی به صورت رایگان (آنلاین) است. با وجود آن آنچه تعجب می کنم آن دوست دارم سوار کشتی موشک و دیدن whats در فروشگاه بالا جهان ما و به وسعت فضای بیرونی پس باید انفجار با این درایو موشک تعجب شگفت انگیز سوار موشک خود را بالاتر از شما می توانید ، شما قابل پخش بازی های جدید هر روز پیدا کنید. اگر شما دوست game, این شما می توانید بازی بازی های مشابه را به در Gamelola.com تعجب موشک. بازی های مورد علاقه خود جاسازی: افزودن پخش بازی های مورد علاقه خود را به صفحه وبلاگ و یا فیس بوک و می تواند در وب سایت خود را!
بیشتر بازی ها