فرار از خانه طبیعی (Escape From Natural House)

بازی های برگزار شده: 609 بار
Please login or register to add this game to favorite.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
فرار از خانه طبیعی: این 700 بازی فرار از enagames.com است. داستان این بازی را به فرار از خانه طبیعی است. فرض کنیم که یک روز شما داخل خانه طبیعی طبیعی گیر کرده است. شما باید برای تکمیل پازل با استفاده از سرنخ های پنهان و جمع آوری برخی از اشیاء نگهداری بیش از وجود دارد و استفاده از آن. کلیک کنید در اشیاء به ارتباط برقرار کردن با آنها. Enagames بازی و لذت ببرید
کنترل: This is the 700th escape game from enagames.com. The story of this game is to escape from the natural house. Assume that one day you are stuck inside the normal natural house. You have to complete the puzzles using hidden clues and collect some objects kept over there and make use of it. Click on the objects to interact with them. Play enagames and have fun!
بازی بازی در: صفحه نمایش کوچک - صفحه نمایش بزرگ - بازی بازی در صفحه نمایش کامل

 

بازی جدید
فرار از خانه طبیعی بازی فلش است که شما می توانید لذت بردن از بازی به صورت رایگان (آنلاین) است. با وجود آن این 700 بازی فرار از enagames ، شما قابل پخش بازی های جدید هر روز پیدا کنید. اگر شما دوست game, این شما می توانید بازی بازی های مشابه را به در Gamelola.com فرار از خانه طبیعی. بازی های مورد علاقه خود جاسازی: افزودن پخش بازی های مورد علاقه خود را به صفحه وبلاگ و یا فیس بوک و می تواند در وب سایت خود را!
بیشتر بازی ها