This page is also available in English

  • Click here to see this page in English

-> Kliknij tutaj, aby strona w Polski. [Nie pokazuj tego komunikatu ponownie]

Dziki Zachód boksie turnieju (Wild West Boxing Tournament)

Grał: 4,165 Czasy
Please login or register to add this game to favorite.
Podziel się ze znajomymi
Dziki Zachód boksie turnieju: Wild West boksie turnieju jest brand new wolna gra w Internecie. W tej walce wciągająca gry można grać rolę bokser i masz do walki z innych bokserów. Twój celem jest zwyciężył w turnieju boksie Wild West. Aby to zrobić, trzeba beat trzech myśliwce. Trzeba beat każdego z nich w trzech rundach, aby przejść do następnego miasto i do walki z następnym myśliwski. Grać w tę grę terrific i spróbuj się zwycięzca to dopiero turnieju. Powodzenia!
Formanty: To play this game use the Z key for left punch, use the X key for uppercut, use the C key for right punch and the space bar key for guard.
Zagraj w grę w: Mały ekran - Duży ekran - Play gra w trybie pełnoekranowym

 

Nowe gry
Dziki Zachód boksie turnieju jest grą programu flash, który roztacza się gry online za darmo. Pomimo że Wild West boksie turnieju jest brand new wolna gra w Internecie można znaleźć nowe gry rozgrywane codziennie. Jeśli lubiła tej game, może grać w gry podobne do Dziki Zachód boksie turnieju w Gamelola.com. Osadzić Twoje ulubione gry: Dodaj ulubione gry do Twojej strony blogu lub Facebook i może grać w serwisie WWW własnych!
Więcej gier