Útěk z přírodních domu (Escape From Natural House)

Hrál: 614 Krát
Please login or register to add this game to favorite.
Sdílet se svými přáteli
Útěk z přírodních domu: To je 700 uniknout hra od enagames.com. Příběh této hry je utéct z přírodního domu. Předpokládejme, že jednoho dne se zaseknete v normální přírodní domě. Budete muset dokončit puzzle pomocí skryté stopy a shromáždit některé objekty neustále tam a využít to. Klepněte na objekty k interakci s nimi. Hrát enagames a bavte se
Ovládací prvky: This is the 700th escape game from enagames.com. The story of this game is to escape from the natural house. Assume that one day you are stuck inside the normal natural house. You have to complete the puzzles using hidden clues and collect some objects kept over there and make use of it. Click on the objects to interact with them. Play enagames and have fun!
Hrát hru v: Malá obrazovka - Velkoplošná obrazovka - Hrát hru na celou obrazovku

 

Nové hry
Útěk z přírodních domu je flash hra, která si můžete vychutnat hraní online zdarma. Navzdory této To je 700 uniknout hra od enagames můžete najít nové hratelné hry každý den. Pokud jste si tento game, podobné hry můžete hrát na Útěk z přírodních domu na Gamelola.com. Vložte vaše oblíbené hry: Přidejte že vaše oblíbené hry na vaše stránky blogu nebo Facebook a může hrát na svém vlastním webu!
Další hry