Rostlinné Island Escape (Vegetable Island Escape)

Hrál: 510 Krát
Please login or register to add this game to favorite.
Sdílet se svými přáteli
Rostlinné Island Escape: To je 556th uniknout hra od enagames.com. Příběh této hry je utéct z zeleninový ostrov, kde jste byly uzamčeny. Předpokládejme, že jednoho dne jsi chodil na zahradě zeleninový ostrov. Ale bohužel jste zamčené uvnitř. Pokuste se najít způsob, jak ukončit a dostat brzy utekl. Klepněte na objekty, které chcete komunikovat s nimi a řešení jednoduchých hádanek. Hrát enagames a bavte se
Ovládací prvky: This is the 556th escape game from enagames.com. The story of this game is to escape from the vegetable island where you have been locked. Assume that one day you went to the vegetable island garden. But unfortunately you have been locked inside. Try to find the way to exit and get escaped soon. Click on the objects to interact with them and solve simple puzzles. Play enagames and have fun!
Hrát hru v: Malá obrazovka - Velkoplošná obrazovka - Hrát hru na celou obrazovku

 

Nové hry
Rostlinné Island Escape je flash hra, která si můžete vychutnat hraní online zdarma. Navzdory této To je 556th uniknout hra od enagames můžete najít nové hratelné hry každý den. Pokud jste si tento game, podobné hry můžete hrát na Rostlinné Island Escape na Gamelola.com. Vložte vaše oblíbené hry: Přidejte že vaše oblíbené hry na vaše stránky blogu nebo Facebook a může hrát na svém vlastním webu!
Další hry