Sebze Island Escape (Vegetable Island Escape)

Oynandı: 591 Kez
Please login or register to add this game to favorite.
Arkadaşlarınızla paylaşın
Sebze Island Escape: Bu enagames.com 556th kaçış oyunudur. Bu oyun nereye kilitlenen sebze adadan kaçmak için hikaye. Bir gün sebze ada Bahçe gitti varsayıyorum. Ama ne yazık ki içinde kilitlenen. Çıkmak ve yakında kaçtı için bir yol bulmaya çalışın. Nesneler üzerinde etkileşimli işlemler ve basit bulmaca çözmek için tıklatın. Enagames oynamak ve eğlenmek
Denetimleri: This is the 556th escape game from enagames.com. The story of this game is to escape from the vegetable island where you have been locked. Assume that one day you went to the vegetable island garden. But unfortunately you have been locked inside. Try to find the way to exit and get escaped soon. Click on the objects to interact with them and solve simple puzzles. Play enagames and have fun!
Oyun oyna: Küçük ekran - Geniş ekran - Tam ekranda oyun oyna

 

Yeni oyunlar
Sebze Island Escape için özgür online oynamanın keyfini bir flash oyunu değil. Bu Bu enagames rağmen her gün yeni oynanabilir oyunlar bulabilirsiniz. Eğer bu game, sevdim, Gamelola.com Sebze Island Escape benzer oyunlar oynayabilirsiniz. Favori oyunlarınızı katıştırma: kendi Web sitesinde Blog ya da Facebook sayfası ve can favori oyunları oynamak ekleyin!
Daha fazla oyun