Aşırı Taz (Extreme Taz)

Oynandı: 474 Kez
Please login or register to add this game to favorite.
Arkadaşlarınızla paylaşın
Aşırı Taz: Aşırı Taz, küçük bir bükülme ile buz pateni bir oyundur. En sevdiğim çizgi film karakteri kontrol için olsun, Taz ve onu buz pateni arena için şans verdim. Onun oynama şansınız. Kullanım ara çubuğu denetimi Taz boru ne zaman ya da hava. Aile eğlence için harika bir oyun.
Denetimleri: Space bar to lip balance on the pipe and grab in the air. Space bar+Left arrow key to execute 540 lip balance on the pipe and 360 grab in the air. Space bar+Right arrow key to handstand on the pipe and 720 grab in the air. Space bar+Up arrow key to execute handstand+frontflip on the pipe and taz whirlwind in the air. Space bar+Down arrow key to handgrab+flip on the pipe and Superman in the air.
Oyun oyna: Küçük ekran - Geniş ekran - Tam ekranda oyun oyna

 

Yeni oyunlar
Aşırı Taz için özgür online oynamanın keyfini bir flash oyunu değil. Bu Aşırı Taz, küçük bir bükülme ile buz pateni bir oyundur rağmen her gün yeni oynanabilir oyunlar bulabilirsiniz. Eğer bu game, sevdim, Gamelola.com Aşırı Taz benzer oyunlar oynayabilirsiniz. Favori oyunlarınızı katıştırma: kendi Web sitesinde Blog ya da Facebook sayfası ve can favori oyunları oynamak ekleyin!
Daha fazla oyun